Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny

Dnia 2 X 2023 r. nasze przedszkole rozpoczęło, mamy nadzieję, nową tradycję. Zorganizowaliśmy uroczysty "Przegląd Taneczny" pod Patronatem Prezydenta Miasta Grudziądz. To święto tańca, radości a przede wszystkim wszystkich dzieci, które właśnie dzięki tej formie ekspresji mogły wyrazić siebie i uwolnić pokłady kreatywnej energii jakie w sobie kryją. Bawiliśmy się świetnie! Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy Przedstawicieli Oświaty, Urzędu Miasta, Rodziców, a także zadbaliśmy o uhonorowanie Seniorów z Domu Dziennego Pobytu, którzy dzień wcześniej obchodzili swoje święto.

Wszystkim gościom oraz Osobom zaangażowanym w organizację "I Przeglądu Tanecznego" serdecznie dziękujemy!

Zamieszczamy przepiękną fotorelację przygotowaną przez Panią Dominika Ciarczyńska Fotografia, która w niesamowity sposób uwieczniła najpiękniejsze momenty tego wydarzenia.

Międzyprzedszkolny Turniej Sportowy

Dnia 21.02.2023 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 20 na Rządzu, odbył się Międzyprzedszkolny Turniej Sportowy Sprawny Przedszkolak, organizowany przez Przedszkole Miejskie Tarpno. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Smerfy i Starszaki. Uczestnicy turnieju dali z siebie dużo sił i wytrwałości, w myśl zasady fair-play. Pozostałe dzieci z grup dzielnie kibicowały, zagrzewając kolegów do walki:)