Festyn Rodzinny 2023 ul. Jackowskiego 47

5 miesięcy temu

Dnia 15 czerwca  w Naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny :) Zabawę poprowadził Dj Promo. Były dmuchańce, wata cukrowa i popcorn, przejażdżka kucykiem. Nauczycielki wraz z rodzicami malowały dzieciom buzię, robiły warkoczyki oraz malowały paznokcie. Był również kącik plastyczno-sportowy oraz sklepik z dziełami sztuki, które stworzyły własnoręcznie dzieci. Loteria fantowa cieszyła się dużym powodzeniem, każdy los był wygrany. Była kiełbaska z grilla, pieczone ziemniaki oraz ciasta, babeczki i rogaliki . Festyn odwiedziła również Straż Pożarna z OSP Szynych, Policja z KMP w Grudziądzu oraz Straż Miejska. Pomimo niesprzyjającej pogody, festyn został przeniesiony do przedszkola. Dzieci jak i rodziców nie opuszczał dobry humor i bawiliśmy się dalej. Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas :) Do zobaczenia na festynie za rok !!!!!