Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Kontrast
Przedszkole Miejskie "Strzemięcin" w Grudziądzu
Strona główna  /  Zajęcia dodatkowe
Zajęcia dodatkowe

 ZAJĘCIA DODATKOWE I SEMESTR -  ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

  • ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

ul. Korczaka 21 – logopeda: Monika Nelkowska

 Grupa przedszkolna

Dzień tygodnia 

 

 Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czwartek

 Piątek

„Smerfy”

 

 

11.40-14.40

 

 

„Starszaki”

  12.30-15.00      

„Zuchy"

  10.00-12.00      

 Zerówka         

 

08.00-10.00

 

 

 


 

 ul. Jackowskiego 47 – logopeda: Monika Nelkowska

 Grupa przedszkolna

Dzień tygodnia 

 

 Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czwartek

 Piątek

„Starszaki”

   

09.00-11.30

 

„Zuchy”

      12.00-14.00  

 

 

 

 



  • JĘZYK ANGIELSKI

ul. Korczaka 21 – prowadzący: Karolina Słupska

 Grupa przedszkolna

Dzień tygodnia 

 

 Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czwartek

 Piątek

"Zerówka"

 

12.00-12.30

07.30-8.00

 

 

"Zuchy"

 

13.00-13.30

 

 

13.30-14.00

"Starszaki"

13.30-14.00

12.30-13.00

 

  

 

"Smerfy"

 

11.30-12.00

09.30-10.00

 

 

"Motylki"

 

 

10.00-10.30

09.00-09.30  

'Biedronki"

 

 

08.30-09.00

08.30-09.00

 

"Pszczółki"

 

13.30-14.00

 

 

 

"Kurczaki"

 

 

09.00-09.30

 

 

"Jeżyki"

 

 

08.00-08.30

 

 

"Żabki"

 

 

 

08.00-08.30

 


 

ul. Jackowskiego 47 – prowadzący: Karolina Słupska

 Grupa przedszkolna

Dzień tygodnia 

 

 Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czwartek

 Piątek

"Zuchy"

08.30-09.00

 

10.15-10.45

 

 

"Starszaki"

09.00-09.30

 

09.45-10.15

 

 

"Motylki"

09.30-10.00

 

09.15-10.15

 

 

"Biedronki"

10.00-10.15

 

09.00-09.15

 

 

"Pszczółki"

10.15-10.30

 

08.30-08.45

 

 

"Krasnale"

10.30-10.45

 

08.45-09.00

 

 

 

 

 

 



  • RELIGIA

ul. Korczaka 21 – prowadzący: Aleksandra Malinowska

 Grupa przedszkolna

Dzień tygodnia 

 

 Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czwartek

 Piątek

"Zerówka"

12.45-13.15

07.45-08.15

 

 

 

"Zuchy"

08.00-08.30   08.30-09.00    

"Starszaki"

08.30-09.00

 

08.00-08.30

 

 

"Smerfy"

09.00-09.30

 

09.00-09.30

 

 

"Motylki"

10.00-10.30

 

11.00-11.30

 

 

"Biedronki"

10.30-11.00

 

10.30-11.00

 

 

"Pszczółki"

11.00-11.30

 

 

 

 

"Kurczaki"

 

 

10.00-10.30

 

 

"Jeżyki"

09.30-09.45

 

09.30-09.45

 

 

"Żabki"

09.45-10.00

 

09.45-10.00

 

 


 

ul. Jackowskiego 47 – prowadzący: Aleksandra Malinowska

 Grupa przedszkolna

Dzień tygodnia 

 

 Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czwartek

 Piątek

"Zuchy"

12.00-12.30

09.00-09.30

 

 

 

"Starszaki"

  08.30-09.30

12.30-13.00

  

 

"Motylki"

  09.30-10.00

12.00-12.30

 

 

"Biedronki"

  10.00-10.30

 

 

 

"Pszczółki"

  10.30-11.00

 

 

 

"Krasnale"

 

11.00-11.30

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 


Ostatnia aktualizacja: 2020-03-04