Strona główna  /  Akcje społeczne
Akcje społeczne

Od wielu lat, nasze Przedszkole systematycznie uczestniczy w różnych akcjach charytatywnych na terenie miasta, takich jak:

• grudziądzkie Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  • coroczne edycje grudziądzkiej „Szlachetnej paczki” – pomoc dla ubogich rodzin.
  • zbiórki groszy w ramach akcji „Góra grosza” – dla Towarzystwa „Nasz dom” - prowadzącego rodziny zastępcze.
  • zbiórki nakrętek przekazywane w ramach akcji „Dzieci-dzieciom” – na sprzęt i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych.
  • coroczne, grudniowe zbiórki zabawek, książek i odzieży dla grudziądzkiego PCK.
  • zbiórka książek dla dzieci przebywających w szpitalu miejskim - w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.
  • zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt w schronisku w Węgrowie.
  • zbiórki  owoców drzew leśnych - w ramach akcji dożywiania zimą zwierzyny leśnej w Lesie Rudnickim.

We wszystkie nasze akcje niezwykle aktywnie i szczodrze włączają się rodzice naszych wychowanków, za co serdecznie dziękujemy w imieniu własnym i beneficjentów pomocy!

Ostatnia aktualizacja: 2017-05-03