Strona główna  /  Odpłatność
Odpłatność

OPŁATA ZA PRZEDSZKOLE

W roku szkolnym 2021/2022 dzieci rocznik 2015  zwolnione z opłaty stałej.

Opłata za przedszkole składa się z opłaty stałej oraz stawki żywieniowej. Opłata stała wynosi 1,00 zł ponad darmową 5 godzinną podstawę programową razy liczba dni roboczych w miesiącu (czyli dziecko uczęszczające na 7 godzin – opłata 2,00 zł dziennie).

Stawka żywieniowa określana jest comiesięcznie w porozumieniu z  Wydziałem Edukacji Urzędu Miejskiego.

Obecnie wynosi  3 posiłki – kwota 7,00 zł,  2 posiłki – kwota 5,60 zł, za jeden dzień.

Odpłatność za przedszkole należy uiszczać do 15 dnia każdego miesiąca, na poniższe konto przedszkola:

- w wysokości podanej co miesiąc przez przedszkole.

Druki z wysokością tej opłaty przekazywane są co miesiąc, indywidualnie w grupach. Jeśli dziecko jest nieobecne prosimy pamiętać by odebrać kwitek z kwotą do zapłaty.

Na konto należy wpłacić dokładnie taką kwotę, jak podana jest na druku.

Nie należy jej zawyżać, ani zaokrąglać. W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę.

Nie ma obowiązku zgłaszania telefonicznie nieobecności dziecka w przedszkolu.

Frekwencja rozliczana jest na podstawie obecności udokumentowanej w dziennikach zajęć, przy czym dziecko musi być nieobecne minimum 2 dni, a zwrot jest zawsze o jeden dzień mniejszy niż liczba dni nieobecności.

Brak zapłaty za przedszkole w danym miesiącu skutkuje wypisaniem dziecka z przedszkola.

Kontakt w sprawie odpłatności: tel. 56 46 10 727,  tel. 609 004 718

STAWKA ŻYWIENIOWA