Strona główna  /  Adaptacja
Adaptacja
"DRZWI OTWARTE"

Uwaga Rodzice!

Dla dzieci zapisanych  po raz pierwszy do naszego przedszkola organizujemy
„Dni adaptacyjne”

tj. 30.08.2021r.  oraz  31.08.2021r. -

ul. Korczaka 21, w godz. 9.00 – 10.00,

tj. 30.08.2021r.  oraz  31.08.2021r. -

ul. Jackowskiego 47, w godz. 9.00 – 10.00,

podczas których można przyjść z dzieckiem w celu zapoznania się z grupą, nauczycielkami, pracownikami i salą przedszkolną.

Na spotkania przychodzą tylko dzieci zapisane do przedszkola, z jedną osobą dorosłą (czyli jedno dziecko + jeden dorosły).

Osoby dorosłe obowiązuje założona maseczka i dezynfekcja rąk.

Dla dzieci z naszego oddziału bezpłatnego w Szkole Podstawowej Nr 7, spotkanie odbędzie się 01.09.2021r. o godz. 9.00 w budynku szkoły, wcześniej zbiórka na placu przed szkołą, wejście do budynku tylko z nauczycielką.  Osoby dorosłe obowiązuje założona maseczka i dezynfekcja rąk.

Dla pozostałych grup już uczęszczających zebrania organizacyjne odbędą się w terminach podanych przez nauczycielki.

Zapraszamy!

Przedszkole organizuje w sierpniu tzw.  Drzwi Otwarte - dla dzieci zapisanych po raz pierwszy do

przedszkola lub oddziału bezpłatnego  - podczas których można przyjść z dzieckiem w celu zapoznania się z grupą, pracownikami i salą przedszkolną. Dokładne daty podane zostaną , wraz z listami przyjętych dzieci – na tablicy ogłoszeń dla rodziców.

"ULOTKA"

Ostatnia aktualizacja: 2021-08-28